Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

Lapse sünnipäev Tallinnas – 10 vinget mängutuba

1. Sweetheart mängustuudio

Mängutuba Tallinnas

Sweetheart mängustuudio.

Sweetheart mängustuudios leiab põnevat tegevust nii pisike kui ka veidi suurem laps. Sweetheart on eelkõige rollimängudel põhinev mängustuudio ja nende peamiseks sihtgrupiks on 0-7a lapsed, kuid tegevust leiavad ka 10-aastased ja vanemad. Mängutuba on mõeldud pigem rahulikemateks rollimängudeks ja mõnusaks olemiseks. Suuri ronimis-ja möllamisatraktsioone sealt ei leia.

Stuudio jaguneb 4 ruumiks: “Kodu”, “Rallituba”, “Roosa tuba” ja “Linn”.

Kodu toa mängualal on kaks majakest: 2-korruseline rõduga kodumaja koos kiigealaga ning teine 2-korruseline kohvik/raamatukogu. Rallituba pakub põnevat tegevust kõikidele autohuvilistele. Seal on sobilik mängida alates 7.eluaastast.  Roosas toas leiavad tegevust kõige pisemad. Linna toast leiab retrobussi, millega on põnev linnas kui maal reisida. Bussi katuselt saab ka liumäest alla lasta pallimerre. Seal on ka tore legolaud, puidust rongikomplekt, tipitelk jpm põnevat.

Köögipoolel on olemas kõik vajalik! Seal on suur külmik, ahi, mikrolaineahi, kohvimasin, veekeedukann. Sa ei pea peole ühekordseid nõusid kaasa võtma, nii säästad loodust, raha ja aega. Kappidest leiad tassid, klaasid, lusikad, noad, kahvlid, tordilabida, tordialuse, morsikannud, serveerimisalused, kausid jms 30 inimesele. Ka kohvi, tee, suhkru peole kaasa võtmine pole vajalik, sest köögis saad mugavalt kasutada veekeedukannu ja kohvimasinat. Võimalik on teha tavalist kohvi või cappucinot. Piim/kohvikoor on vajalik ise kaasa võtta, et nautida head kohvi.

Mängutoa aadress: Kadaka tee 36, 2.korrus

Mängutoa suurus: 155 m2. Parim on seal üritust pidada 35-40 inimesega (lapsed kaasa arvatud).

2. Väike Kuu

Mängutuba Tallinnas.

Mängutuba Väike Kuu.

See on armas ja hubane mängutuba, mis mahutab mõnusasti mängima 20 last. Seal saab ronida, lustida pallimeres ja alla lasta liumäest. Tüdrukud saavad teha end veel kaunimaks ilusalongis. Lisaks pallimerele ja kovikule on poiste lemmikuks kindlasti ka tööriistalaud, rongirada ja liivakast, kus saab traktoritega tähtsaid kaevandusmänge mängida. Samuti on mängutoas ka vahvad kostüümid nii poistele kui tüdrukutele.

Kööginurgas olemas külmkapp, veekeetja, kohvimasin, vaasid, vaagnad, kausid, kannud ja toiduriistad. Mängutoa poolt on kohvi, tee ja suhkur. Endal on vaja kaasa võtta ühekordsed nõud ja piim kohvi jaoks.

Aadress: Paneeli 2a

Mängutoa suurus: 150 m2

3. Stuudio 1985

Peostuudio-mängutuba Stuudio 1985

Stuudios 1985 on just täpselt nii palju ruumi, et kõik oma kallid inimesed ära mahutada. Toidualal on lastele seatud kokku neli lauda, kuhu mahub istuma umbes täpselt kuni 24 last. Emadele-isadele-vanaemadele-vanaisadele-tädidele-onudele jne on mõnusaks äraolemiseks ja kehakinnitamiseks bistroolauad.

Mängutoas on tegevust ja toimetamis palju, näiteks on laste lemmik suur ronimissein liumäega. Lisaks päris ehtne sapakas! Seal on maru vahva sees mängida, see on lubatud. Mängumajas asuvad köök, magamistuba ja koolituba. Seal on ruumi põnevatele rollimängudele nii kokkadele, õpetajatele, arstidele, kirjanikele jne. Ka toidupood on olemas ning kahe kiiguga kiiguala. Kõige pisematele on mõeldud põnnila. See on aedikuga eraldatud ala, et natuken suuremad ja tormakamad pikali ei jookseks.

Toidualal asub kööginurk, kus on olemas külmkapp koos sügavkülmaga, elektripliit ja -ahi, veekeedukann, kohvimasin. Lisaks on olemas korduvkasutatavad nõud (taldrikud, tassid, söögiriistad), vaagnad, morsikannud. Mängutoa poolt on ka kohvioad, tee ja suhkur.

Aadress: Kopli 25 (II korrus)

Mängutoa suurus: 155 m2

4. Torela

Mängutuba Tallinnas.

Mängutuba Torela.

Mängutoas saab tähistada sünnipäevi, lustida mänguhommikutel ja teemaõhtutel. Seal on mõnusasti tegevust 0-8 aastastel lastel. Päris pisikestele on aiaga piiratud beebinurk eakohaste mänguasjadega. Emale ja beebile on ka privaatne ruum imetamiseks ja mähkimiseks. Torela mängutoa teeb kindlasti eriliseks selle vahvad rohelised toonid ning mänguasjad on seal seotud loomade ja loodusega. Mänguasjad on lapsesõbralikud ja soodustavad lapse arengut.

Mängutoas saab hullata kahekorruselises mängumajas, milles on 4 tuba: diskotuba, pehme pesa, kostüümituba ja mänguköök. Ronida saab mööda seina, sõita ringi autodega, mängida kuulimänguga, liugu lasta ja pallimeres hullata. Mängimiseks on ka suur laud lego duplodega. Saab joonistada kriitidega, luua mägesid liitreaalsuse liivakastis, visata palle korvi, ehitada autorada ja palju muud põnevat.

Mängutoas on kööginurk kogu tehnikaga! Suur külmkapp, ahi, pliit, mikrolaineahi ja veekeetja. Köögitarvikutest on olemas presskannud, morsikannud, salatikausid, kandikud, tassid, noad, tordilabidad ja vaasid. Kasutada saab bambusest korduvkasutatavaid nõusid!

Aadress: Ristiku 12

Mängutoa suurus: 185 m2. Suurte söögilaudade taha mahub korraga sööma 14 täiskasvanut ja väikeste laudade taha 14 last. Lapsi mängutuppa mahub aga palju rohkem! 

5. Meigipidu

Mängutuba Tallinnas.

Meigipidu stuudio.

Kui eelnevad mängutoad on pigem väiksematele lastele mõeldud, siis Meigipidu on ideaalne just teistmelistele tüdrukutele sünnipäevapeo korraldamiseks. Nende missioon on teadvustada noortele, kuidas ohutult kosmeetikat kasutada ning milline on viisakas jumestamine. See on tore lahendus just 9-15.aastastele tüdrukutele sünnipäevapeo pidamiseks. Meigipidu kohandab kava alati vastavalt vanusele ja seltskonnale. Peo kestvus on tavapäraselt 2-2,5h.

Meigipeol saavadkõik  sünnipäevakülalised pintslid kätte ning toimetavad iseenda jumestuse kallal. Samas on üritus täies ulatuses juhendatud sünnipäevakorraldaja poolt. Tema näitab kõik vajalikud liigutused samm-sammult ette ning vajadusel sööstab ka appi!

Koolituse vahele tehakse ka kiireid snäki- ja joogipause. Sünnipäeva viimased 30 minutit on aga nii-öelda “vaba aeg”. See on selleks, et nautida oma sünnipäevatorti, pildistada, tantsida ning jutustada oma sõbrannadega.

Kööginurgas olemas külmkapp, mikrolaineahi, veekeetja ja väike kapselkohvimasin. Samuti olemas morsikann, tordilabidas, mõned alused toidu serveerimiseks.

Aadress: Kaupmehe 15, Tallinn

Mängutoa suurus: mahutab maksimaalselt 14 osalejat.

Kui otsustad toreda sünnipäevapeo pidada just eelmainitud mängutubades, siis saad neilt kasutamiseks sooduskoodi, millega Kookeri e-poes saad kogu ostukorvilt allahindlust, et peolaud mugavalt kookidega katta!

6. Lastemuuseum Miiamilla

Lastemuuseumis Miiamilla saad tähistada lapse sünnipäeva vahvate sünnipäevateemadega. Sünnipäevade toimumisajad on T–R 15.30–17.30 ja L–P 11.00–13.00 või 14.00–16.00.

Aadress: L. Koidula 21C, 10127 Tallinn.

A) Pesamuna pidu

Vanusele kuni 4 a

Sünnipäeva kestus :2 tundi

Peoliste arv: väike peoruum mahutab 25 külalist

Hind 120 €

  • Ruumirent ilma programmita. Muuseumis saab mängida ja eksponaate avastada koos lapsevanemaga.
  • Muuseumipileteid, lisaks on kõigil külalistel võimalik jääda muuseumisse kuni muuseumi sulgemiseni.
  • Peonõude kasutust: 25-le inimesele tassid, lusikad, kooginuga, väiksed ja suured taldrikud, kausid, morsi- ja veekeedukann, kohvimasin.
  • Sünnipäevalapse pere saab auto parkida muuseumi kõrvalasuvasse parklasse.

B) Maailmanaba pidu

Maailmanaba sünnipäeval uuritakse ilmaruumi lugusid, põnevaid tähtkujusid ja planeete. Mängitakse koos kosmosemänge, unistatakse suuri soove ja luuakse ühine maailmapilt.

Vanusele 5–8 a

Sünnipäeva kestus: 2 tundi, millest 45 min toimub sünnipäevaprogramm. Lisaks on kõigil külalistel võimalik jääda muuseumisse kuni muuseumi sulgemiseni.
Hind: 150 €

C) Lastelinna pidu

Lõbus ja mänguline sünnipäev, kus lapsed kujundavad oma linna. Üheskoos mängides avastatakse, millest üldse linnaruum koosneb. Leiutatakse ka naljakaid maju, mängitakse teedemustrimängu, vaadatakse tagurpidi tänavapilti ja uuritakse, kes lastelinnas elavad ja töötavad. Valitakse lastelinna president ja kuulutatakse välja lastelinna seadus!

Vanusele 5–8 a
Programmi kestus: 2 tundi, millest 45 min toimub sünnipäevaprogramm. Lisaks on kõigil sünnipäevalistel võimalik jääda muuseumisse kuni muuseumi sulgemiseni.
Hind 150 €

Hind (150 €) sisaldab

  • Muuseumipileteid 25 külastajale. Üle 25 külalise rakendub sünnipäevale topelttasu.
  • Sünnipäevaruumi kasutust 2 tunniks (valitud programm aja sees). Aega ületades lisandub hinnale ruumikasutuse tunnitasu (85 €).
  • Peonõude kasutust: 25-le inimesele tassid, lusikad, kooginuga, väiksed ja suured taldrikud, kausid, morsi- ja veekeedukann, kohvimasin.
  • Sünnipäevalapse pere ühe auto parkimise võimalust muuseumimaja kõrvale. Külalised saavad oma autod parkida kas Kadrioru staadioni parklasse (2,5 tundi tasuta) või Kumu tasuta parklasse, juhindudes linna liikluskorraldusest.

Kooker katab laua!

Muuseumi sünnipäeva lauale saad tellida imemaitsvaid minipannkooke Kookerist, mis asub muuseumiga samas majas.

Leia meelepärane pannkoogipakett Kookeri e-poest ja vali tellimuse vormistamisel variant: laua katmine Miiamilla peotuppa, kui soovid, et minipannkoogid sind saabudes juba laual ootaksid.

Koogisoovide osas võid ka kirjutada või helistada: info@kooker.ee või 5192 0709.

Mängutoad aktiivsetele poistele

7. Laste Liikluspark

2019030111552720190226 img 3642

Laste Liikluspark.

Laste Liikluspark on tavapärastest mängutubadest täiesti erinev vabaaja, liikluskoolituste, sünnipäevade ja tähtpäevade pidamise koht 2-8a lastele. Liikluslinnakus on saavad lapsed elektriautodega ringi sõita nagu päris liikluses. See on koht, mis paneb eriti poistel silma särama! Kõik on olemas nagu päris liikluses: ringteed, ülekäigurajad, valgusfoorid, bensiinijaam, autopesula, politsei jpm. Lapsed peavad olema tähelepanelikud, jälgides ka jalakäijaid ja valgusfoore. Kõikjal on liiklusmärgid, mis õpetavad lapsi liikluses õigesti liiklema, Lisaks on olemas mänguväljakud haljasaladel ja kõige väiksematele mõeldud aiaga piiratud mängunurk liumäe, kiikhobu jm vahvate mänguasjadega ning eraldi mängumaja, kus saab lõbusasti mängida kodu, kohvikut, remonditöökoda või poodi. Iga pidu on privaatne ja kogu mängutuba on ainult teie ja külaliste päralt.

Enne liiklusesse asumist tehakse väike koolitus liiklusreeglitest. Seda viib läbi Liikluspargi töötaja, kes üritust organiseerib. Temaga saate mugavalt leppida kokku, millal on söömiseks pausid ja tordiaeg.

Peo ajal on külaliste kasutuses külmkapp, mikrolaineahi (NB! popcorni valmistamine keelatud), filtrikohvimasin ja filtrid, suhkur, presskann, veekeedukann, erinevad kausid ja vaagnad, morsikannud, lõikelaud, lõikenoad, salatilusikad, tordilabidas ning vaasid.

Aadress: Kadaka tee 84a, Tallinn

Mahutavus: Lubatud laste arv peol on 24, sõidukeid on korraga rajal kuni 24.

8. Nerfipesa 

img 20220531 221734 scaled

Nerfipesa mängutuba.

Suur mängutuba NERFihuvilistele lastele. Nerfipesas jätkub tegevusi igale vanusele, sest lisaks 70 NERFi püstolile leiab sealt ka lauajalgpalli, lauatennise, õhuhoki, lisaks on olemas ka eraldi mängunurk, kus väiskematel õdedel-vendadel on eriti vahva lustida. Tüdrukuid ootavad nukud, kes ootavad söötmist ja riietamist.

Kööginurgas on olemas nii kohvimasin (filtrid ka), espressomasin, presskann , veekeetja, külmkapp (suure sügavkülmaga, et ka jäätis mahuks), nõudepesumasin ja mikrolaineahi toidu soojendamiseks. Lisaks on kausid, vaagnad, vaasid, tordilabidas, erinevad noad, käärid, morsikannud, kohvitassid, markerid. Espressomasin on täidetud ubadega ning selle kasutamine on sulle tasuta kui peale kasutamist ise mahuti uuesti ubadega täidad. Kui mahuti täidab mängutuba, siis selle eest tuleb tasuda 5€ ja seda saab tasuda kohapeal sularahas. Ühekordsed nõud tuleb ise kaasa võtta.

NERFi fännidele on võimalik ka mängupüsse koju rentida. Näiteks 3 tunni rendihind 30-le püssile koos varustuse ja kuulidega maksab 49€.

Aadress: Sütiste kaubanduskeskus, Sütiste tee 30, 0-korrus. Parkimine on maja ümber tasuta, võib parkida ka Sütiste tee ääres, sealt on jalutada ainult 100m.

Mahutavus: 25 last koos vanematega

Uued mängutoad Tallinnas

9. LittleDino mängutuba

fullsizerender 1 scaled

Uus LittleDino mängutuba Tallinnas.

Kui sul on enamus Tallinna mängutubasid juba avastatud ning otsid täiesti uusi ja avastamata kohtasid, siis LittleDino on kindlasti üks tore avastamata pärl.  Märtsis avanud mängutuba asub Tallinna kesklinnas ning pakub toredat avastamisrõõmu 0-6.aastastele lastele.

Ka vanemate olemine on seal eriti mugavaks tehtud. Vanemate ala on varustatud pehme diivani, tugitoolide ja kohvilauaga.

Köögis on: veekeetja, Dolce Gusto kohvimasin, mikrolaineahi, külmkapp, nõud väikeses koguses, 2 salatikaussi, taldrikuid suupistete serveerimiseks, söögiriistad, noad, klaasid, kohvi/teekruusid, kookide spaatlid, lõikelauad jne. Külalistel tuleb kaasa võtta oma ühekordsed söögiriistad.

Aadress: Kaupmehe 19

Mahutavus: 10 last ja nende vanemad

10. Pilveke mängutuba

428713195 122131350650204031 2886842523594868198 n

Pilveke mängutuba.

See kauni disainiga ja pastelsetes toonides mängutuba on sobilik nii laste sünnipäevade kui ka babyshoweri või muu ürituse pidamiseks. Mängutoas on kvaliteetsed puidust mänguasjad ning suured puidust mängumajakesed. Laste lemmik on kindlasti 4m liumägi, millelt saab otse pallimerre sukelduda.

Köögis on olemas kõik vajalik: külmik, mikrolaineahi, veekeetja, automaatne Dolce Gusto kohvimasin (lisatasu eest 15€). Nõud: Suured salatikausid (5tk), väikesed salatikausid (3tk), kausid suupistete serveerimiseks, lusikad, kohvi/tee kruusid, noad, tordilabidas, vaasid (2tk), 5 kannu, lõikelaud, klaasist tordialused (3tk). Ühekordsed nõud tuleb endal kaasa võtta. Mängutoa külastajatel tasuta parkimine.
Aadress: Osmussaare 8, C korpus, 2 korrus

 

Leave a Comment