Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

Pulmad

Kookeri pisike mündiroheline treiler on pulma cateringi pakkunud nii linnapulmas, männimetsas kui ka turismitalus. Kookeri pulmalaud on mitmekesine, magusad minipannkoogid kui uus pulmatort, südaöine mõnus snäkk või hoopis maitsev hommikusöök pulmas. Kookeri toitlustus pulmas muudab sinu ürituse eriti meeldejäävaks, sest keegi ei oska minipannkooke pulmas oodata.

2020.aasta suvel käis Kooker esimest korda pulmaseltskonda rõõmustamas. Pruutpaar ei olnud traditsiooniliste tortide ja kookide austajad ning soovis leida pulmatordile alternatiivi. „See oli täielik hitt, mida keegi oodata ei osanud! Koogid otse pannilt ja meie silme all valmistatud, mega äge! Ja see melu ei saanudki otsa, inimesed aina läksid uute ja uute portsude järele,“ meenutas Käty Piirisild.

Alternatiiv pulmatordile on efektne ja üllatuslik. Kindlasti ei tohi unustada ka Kookeri suurt soolaste kookide valikut: singi-juustu, kana-paprika, seente, juustu ja makra-murulauguga. Lisandiks saad valida värskelt valmistatud kastmed, olgu siis selleks tilli-, tšilli või hoopis küüslaugukaste. Meelepärase koogikombo kombineerid just sina ise.

Kookeri soolaste ja magusate minipannkookidega on kostitatud külalisi ka pulmajärgsel hommikusöögil või pulmaõhtul kesköise snäkina. Näiteks särava Eeva Esse pulmas lõi Kooker luugi lahti ning soolaste kookide võidukäik sai alata. „Kooker oli ideaalne üllatusesineja meie pulmapeo hilistel õhtutundidel. Kindlasti mängisid nad olulist rolli selles, et kõigil jaguks jõudu tantsumaratoniks kuni päikesetõusuni!“ lisas Eeva.

Küsi lisa