Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

Sündmused

Tahad, et Sinu pidu oleks hitt – selline millest sõbrad räägivad ka hiljem rõõmu ja elevusega? Olgu see sünnipäev, pulmapidu, millegi erilise tähistamine või koosviibimine, Sinu kodus, kontoris või mängutoas, koduhoovis või looduses – Kooker tuleb külla, rõõmuga! Väiksem seltskond või suurem ettevõtmine – igatahes, teeme ära!

Kookeri peolaua pakett Pidu Kookeriga 10-le külalisele

Peolaud

Peolaua katmiseks on võimalusi mitu, kõige kiirem ja soodsam võimalus on tellida valmis küpsetatud pannkoogid Kookeri E-POEST. Kookidele saad järgi minna juba 1 tunni pärast, kas Kadaka, Kadrioru või Balti Jaama Turu Kookerisse. Järgmiseks päevaks tellides pakume ka kullerteenust ja toome minipannkoogid kasvõi Viimsisse.
Catering Tallinnas Kookeri rändpanniga

Catering Tallinnas

Kui soovid pannkoogikohvikut oma kodus või kontoris, kutsu kohale Kookeri catering või rändkooker, nagu me ise seda nimetame. Tubastes tingimustes ja suveajal sobib ideaalselt rändpann ehk siis tuleme kohale kohvikulaua ja pannkoogipanniga.
Laste sünnipäeva catering Kookeri minipannkookidega

Laste sünnipäeva catering

Peolaua katmiseks on kõige kiirem ja soodsam võimalus tellida valmis küpsetatud pannkoogid Kookeri e-poest. Kui soovid pannkoogikohvikut oma kodus või laste mängutoas, kutsu kohale Kookeri catering või rändkooker nagu me ise seda nimetame.
Kooker catering pulmas toiduautoga

Pulmad

Kookeri pisike mündiroheline treiler on pulma cateringi pakkunud nii linnapulmas, männimetsas kui ka turismitalus. Kookeri pulmalaud on mitmekesine, magusad minipannkoogid kui uus pulmatort, südaöine mõnus snäkk või hoopis maitsev hommikusöök pulmas. Kookeri toitlustus pulmas muudab sinu ürituse eriti meeldejäävaks, sest keegi ei oska minipannkooke pulmas oodata.
Kooker catering firma suvepäevadel

Firmaüritused

Kui firmapidu toimub õues, kas suvel või talvel, või on suurem peoruum, siis Kooker on valmis kohale vurama pisikese food truckiga. Me küpsetame nii soolaseid kui ka magusaid minipannkooke ja pakume vastavalt soovile kuuma või külma jooki. Ettevõtte suvepäevad on alati oodatud sündmus ning heal toidul on seal alati oma osa, minipannkookidega on üllatusmoment garanteeritud.