Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

Ürituste catering üle terve Eesti!

Tahad, et Sinu pidu oleks hitt – selline millest sõbrad räägivad ka hiljem rõõmu ja elevusega? Olgu see sünnipäev, pulmapidu, millegi erilise tähistamine või koosviibimine, Sinu kodus, kontoris või mängutoas, koduhoovis või looduses – Kooker tuleb külla, rõõmuga! Väiksem seltskond või suurem ettevõtmine – igatahes, teeme ära!

Miks see vägev on?

Kogu küpsetusprotsess toimub külaliste silme all ja seda on põnev vaadata
Kõik käib kiirelt – suudame 5 minuti jooksul küpsetada 5-20 inimesele ehk tunnis 60-240 inimesele.
Meie tainas on PÄRIS – alati samal päeval tehtud, värskest piirkondlikust kraamist: päris piim, päris munad, päris või.
Sa ei pea millegi pärast muretsema, sest me hoolime ja oleme proaktiivsed ning soovime Sind rõõmustada.

Külla võime tulla food truckiga või rändpanniga. Väiksema koosviibimise saame magusaks muuta ka minipannkookidega peolaua stiilis – küpsetame valmis, saadame peopaika kohale ja laud ongi kaetud.

Catering
Kookeri peolaud minipannkookidega

Kookeri peolaud

Soovid, et Sinu peolaud oleks lookas, eriline ja maitserõõmu täis ning saad ka ise seltskonnas viibida? Kooker korraldab ära! Vali peomenüü e-poest, tule ise järele või kasuta kullerit ning aseta peokraam lauale. Nii lihtne ongi.

Paneme kaasa ka serveerimisnõud ja ägeda lauakatte. Koogid saadame soojakastis - koogid rändavad kuumalt pannilt Sinu peolauale soojalt nautimiseks.

Veebipood

Kookeri catering minipannkookidega

KOOKER RÄNDPANNIGA

Tuleme sinu sündmusele rändpanni ja kohvikuletiga. Sätime Kookeri kohviku just sinna, kuhu soovid: suurem tuba, terrass, varjualune, peotelk, piknikuplats. Ajame panni kuumaks ja hakkame küpsetama! Kohapealt vajame vaid elektrit (tavavool 4,2kw/h).

Soovid pakkumust? Palun kirjuta info@kooker.ee kiri, kus on pisut lisainfot:
*millal ja kus sündmus toimub
*millise sündmusega on tegu
* kui palju on külalisi
* kas lisaks Kookeri menüüle planeerid millegagi külalisi kostitada.

Rändpanniga küllatuleku maksumus (Harjumaa piires) on alates 350€.

Vaata näidispakkumist

Kooker catering toiduautoga

Kooker food truckiga

Kui suurem seltskond külla tulemas, sõidame kohale ägeda foodtruckiga. Kruvime jalad maha, teeme luugi lahti, ajame panni soojaks ja pidu võib alata!

Toiduautoga küllatuleku tehnilisteks eeldusteks on autoga ligipääs küpsetuskohale, tugev pinnas ja elektriühendus.

Food truck teenust pakume seltskondadele 50 külalist ja enam. Maksumus Harjumaa kandis on alates 1000€.

Vaata näidispakkumist

Küsi lisa

  Sündmused

  Kookeri peolaua pakett Pidu Kookeriga 10-le külalisele

  Peolaud

  Peolaua katmiseks on võimalusi mitu, kõige kiirem ja soodsam võimalus on tellida valmis küpsetatud pannkoogid Kookeri E-POEST. Kookidele saad järgi minna juba 1 tunni pärast, kas Kadaka, Kadrioru või Balti Jaama Turu Kookerisse. Järgmiseks päevaks tellides pakume ka kullerteenust ja toome minipannkoogid kasvõi Viimsisse.
  Catering Tallinnas Kookeri rändpanniga

  Catering Tallinnas

  Kui soovid pannkoogikohvikut oma kodus või kontoris, kutsu kohale Kookeri catering või rändkooker, nagu me ise seda nimetame. Tubastes tingimustes ja suveajal sobib ideaalselt rändpann ehk siis tuleme kohale kohvikulaua ja pannkoogipanniga.
  Laste sünnipäeva catering Kookeri minipannkookidega

  Laste sünnipäeva catering

  Peolaua katmiseks on kõige kiirem ja soodsam võimalus tellida valmis küpsetatud pannkoogid Kookeri e-poest. Kui soovid pannkoogikohvikut oma kodus või laste mängutoas, kutsu kohale Kookeri catering või rändkooker nagu me ise seda nimetame.
  Kooker catering pulmas toiduautoga

  Pulmad

  Kookeri pisike mündiroheline treiler on pulma cateringi pakkunud nii linnapulmas, männimetsas kui ka turismitalus. Kookeri pulmalaud on mitmekesine, magusad minipannkoogid kui uus pulmatort, südaöine mõnus snäkk või hoopis maitsev hommikusöök pulmas. Kookeri toitlustus pulmas muudab sinu ürituse eriti meeldejäävaks, sest keegi ei oska minipannkooke pulmas oodata.
  Kooker catering firma suvepäevadel

  Firmaüritused

  Kui firmapidu toimub õues, kas suvel või talvel, või on suurem peoruum, siis Kooker on valmis kohale vurama pisikese food truckiga. Me küpsetame nii soolaseid kui ka magusaid minipannkooke ja pakume vastavalt soovile kuuma või külma jooki. Ettevõtte suvepäevad on alati oodatud sündmus ning heal toidul on seal alati oma osa, minipannkookidega on üllatusmoment garanteeritud.