Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

Kontakt

Ootame Sind alati külla

E – post info@kooker.ee

KKK

Kookerisse saad iga kell helistada või kirjutada. Vahel on meil pann nii kuum ja äärest-ääreni kooke täis, et ei ole mahti enam telefoni võtta ega kirjutada. Allpool leiad Kookeri Külaliste Küsimused ehk KKK

Tellimusi saad mugavalt esitada ka E -POES

Meie imeliseks partneriks on ka Wolt.

Kirjuta meile

  Kaua koogid küpsevad?

  Kookikide küpsetamine käib kiiresti, magusad koogid valmivad 5 minutiga.

  Soovin tellida endale nii soolaseid kui ka magusaid kooke. Kuidas täiskasvanud inimese koguse peaksin tellima?

  Meie soovitame arvestada 20-30 kooki koos meelepäraste lisanditega.

  Pannkoogid magustoiduks, kuidas kogust arvestada täiskasvanu kohta?

  Soovitame arvestada 15-20 kooki inimese kohta.

  Soovin perele õhtusöögiks tellida soolaseid ja magusaid pannkooke, 4-le inimesele.

  Soovitame võtta 100-125 kooki, olenevalt eelistustest. Soolastest kookidest on suurim valik Kadaka ja Kadrioru Kookeris: suitsulõhe, kana-paprika, singi- juustu ja hakkliha-juustu minipannkoogid. Kõrvale saab valida meelepärased kastmed: hapukoor, hapukoore-tillikaste, küüslaugumajonees ja tšillimajonees. Olenevalt sellest, kuidas pere eelistus, saab võtta rohkem soolaseid või magusaid kooke.

  Soovin pühapäeva hommikuks tellida 6-le inimesele magusaid minipannkooke. Palju lisandeid peaksin juurde valima?

  Kooke võiks tellida 150. Lisandid vastavalt eelistusele, aga soovitame 2-3 topsi 200 ml lisandit.

  Milliseid tooraineid kasutame?

  Kooker kasutab oma toodete valmistamisel piirkondlikke ja värskeid tooraineid. Koogitaigna teeme päris munade ja piimaga. Kooke küpsetame ehtsa võiga. Moosi ja kastmeid teeme ise, kohapeal. Paljut muud, mida ise ei jõua valmistada nt limpsipõhjad ja lisandid, tellime võimalusel Eest tootjatelt.

  Kookerite Asukohad Tallinnas?

  Aasta ringi on Kookeril avatud neli kohvikut: tänavakohvik Raekoja Kooker, Kadaka Kooker aadressil Kadaka tee 5, Kadrioru Kooker Miiamilla lastemuuseumis ja Balti Jaama Turu Kooker. Talvehooajal ollakse kohal Nõmme ja Lasnamäe uisuparkides ning Jeti Jäähallis. Suviti seigeldakse sündmustel ja käiakse inimestel tähtpäevade puhul külas.

  Kutsu meid külla

  Tahad, et Sinu pidu oleks hitt-selline millest sõbrad räägivad ka hiljem rõõmu ja elevusega? Olgu see sünnipäev, pulmapidu, millegi erilise tähistamine või koosviibimine, Sinu kodus, kontoris või mängutoas, koduhoovis või metsas- Kooker tuleb külla, rõõmuga! Väiksem seltskond või suurem ettevõtmine – igatahes, teeme ära! Katame peolaua, tuleme kohale rändpanni või pisitreileriga- täpselt nii nagu vaja on ja võimalused soosivad.