Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

Kookeri magusad pannkoogid ja limonaad

Millega Kooker rõõmustab?

Kooker rõõmustab – seda sõna otsese mõttes ja igal võimalikul moel. Küpsetame pisikesi pontsakaid minipannkooke, mis viivad keele alla ja panevad tahes tahtmata meie külalised, nii väikesed kui suured, rõõmu tundma. Kõik imelised maitsed, tore protsess, vahvad tänavakohvikud ja lustlik meeleolu tekitavad rõõmu ja head energiat, mis muudab elu rõõmsamaks ja paremaks. Kooker on alati lõbus ja triksis-traksis – ma naeratan Sulle, pannile ja kogu maailmale.

Kookeri jaoks on oluline Sinu aeg, lihtsus ja selgus, hoolimine ning initsiatiiv. Teeme nii, et sa ei peaks muretsema vaid saad rõõmu tunda ja elevil olla kas peatselt ootavast maitseelamusest, hästi korraldatud sündmusest või erilisest kohtumisest sõbraga.

Kookeri rabarberilimps
Magusad pannkoogid

Kookeri tooted on alati värsked. Teeme igal hommikul värske taigna, kasutame piirkondlikku ja päris toorainet ehk päris piima, päris muna ja päris võid. Valmistame ise ka moosi ja kastmeid. Nõndaviisi saab külaliste maitserõõm osakeseks meist. Kooker on alati ka üleküla joogimeister. Meie Rabarberilimpsi, moodsaid suvekokteile ja kuuma calvadost teatakse küsida. Ja me rõõmustame selles vallas külalisi edaspidigi.

Vaata, kuidas minipannkooke tehakse: