Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

FIRMAÜRITUSED

Firmaüritused

Firma suvepäevad

Kui firmapidu toimub õues, kas suvel või talvel, või on suurem peoruum, siis Kooker on valmis kohale vurama pisikese food truckiga. Me küpsetame nii soolaseid kui ka magusaid minipannkooke ja pakume vastavalt soovile kuuma või külma jooki. Ettevõtte suvepäevad on alati oodatud sündmus ning heal toidul on seal alati oma osa, minipannkookidega on üllatusmoment garanteeritud.

Vaata toitlustuse näidispakkumust siit: Näidispakkumus food truckile

Meeskonnaüritus

Meeskonnaüritus ja maitsev peolaud või suupisted käivad käsikäes. Tühi kott ju püsti ei seisa ning mõte ei jookse. Kui sul on vaja üllatada kolleege, võõrustad külalisi või ees ootab pikk koosolek, siis Kooker toob pannkoogid kohale, selleks on mitu erinevat võimalust.

Peolaud

Peolaua katmiseks on võimalusi mitu, kõige kiirem ja soodsam võimalus on tellida valmis küpsetatud pannkoogid Kookeri E-POEST. Kookidele saad järgi minna juba 1 tunni pärast, kas Kadaka, Kadrioru või Balti Jaama Turu Kookerisse. Järgmiseks päevaks tellides pakume ka kullerteenust ja toome minipannkoogid kasvõi Viimsisse.

Kookeri e-poest tellides jõuavad koogid sinuni kenas pakendis, saad mugavalt toidu lauale serveerida. Meie pakend on keskkonnasõbralik ja kodus komposteeritav.

Rändpann

Kui soovid pannkoogi kohvikut oma ettevõttes, kutsu kohale Kookeri catering või rändkooker nagu me ise seda nimetame. Tubastes tingimustes ja suveajal sobib ideaalselt rändpann ehk siis tuleme kohale kohvikulaua ja pannkoogipanniga. Mis võiks olla ägedam kui üllatada enda kolleege maistva lõunasöögiga, mis valmistatakse otse sinu silme all. Paigutame enda kohvikuleti angaari, lattu või kontorisse, maja ette või terrassile. Koogid saavad küpsetatud igal juhul!

Vaata toitlustuse näidispakkumust siit: Näidispakkumus rändpannile

Kookeri food truck

Suuremale meeskonnaüritusele või meeskonnakoolitusele tuleme kohale food truckiga. Toiduautos pakume soolaseid ja magusaid minipannkooke koos kuumade ja külmade jookidega. Tuleme teile külla üle Eesti ning muudame teie firmaürituse meeldejäävaks toiduelamuseks.

Vaata toitlustuse näidispakkumust siit: Näidispakkumus food truckile

Küsi lisa