Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

  /  Blogi   /  Kookeri omanikud küpsetasid pannkookidega miljoni
Kookeri omanikud Edith ja Tiina.

Kookeri omanikud küpsetasid pannkookidega miljoni

Kookeri omanikud Tiina Sokolova ja Edith Mihkelson on viinud ettevõtte käibe viie aastaga miljoni euroni, kuid nende kasvuhoog pole raugenud. Plaanides sihitakse isegi rahvusvahelist kasvu ja võib-olla ka frantsiisi loomist.

“Meil on päris paljud asjad selle mõttega arendatud, et me ei tee ainult nelja kohvikut. Kui on vaja plahvatuslikult kümme kohta näiteks Londonis juurde teha, siis meil on juba rahvusvahelised platvormid ja asjad ettevõttes sees loodud, et me saaksime seda teha,” ütles Tiina Sokolova Äripäeva raadio hommikuprogrammis.

Intervjuus rääkisid gasellettevõtjad Mihkelson ja Sokolova, kuidas nad minipannkookide ärini jõudsid, mis on olnud nende edu saladus isegi koroona-aastatel ning kes on nende kliendid.

Rõõmustamise valdkonnas on Tiina ja Edith tegelenud juba enne Kookerit. “Kahe peale kokku on meil kogemust külalislahkuse valdkonnas vähemalt 50 aastat,” rääkis Edith. See on nende kirg ja elustiil olnud varasemalt ning Kookeriga alustades ei olnud see nö pea ees vette hüppamine. Edithil oli minipannkookide idee juba väga ammusest asjast ning peale mõningast kodusolemist tekkis sobiv hetk alustamiseks. Hollandist saadud idee tuli aga kohandada nii, et see oleks eestlastele omane. “Teeme teistmoodi, teeme eriliselt. Teeme nii, et meie sõpradel oleks ka lahe seda vaadata,” ütles Edith.

Covidi ajal pandi kõik lukku ning sellel ajal oli kohvikuid ainult 1, Raekoja platsil. Minitreiler toodi Uisupargist ära ja viidi Mustamäele ning küpsetamine jätkus. Nagu Tiina ise ütleb, siis lausa vägisi. Hakkajad naised on tegutsejad. Pealehakkamine on igati end õigustanud.

Kuula täispikka intervjuud Äripäeva artiklist.

Leave a Comment