Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

SÜNDMUS, MIS JUBA MEELEST EI LÄHE!

Tahad, et Sinu pidu oleks hitt-selline millest sõbrad räägivad ka hiljem rõõmu ja elevusega? Olgu see sünnipäev, pulmapidu, millegi erilise tähistamine või koosviibimine, Sinu kodus, kontoris või mängutoas, koduhoovis või metsas- Kooker tuleb külla, rõõmuga! Väiksem seltskond või suurem ettevõtmine – igatahes, teeme ära!

Miks see vägev on?

  • Kogu küpsetusprotsess toimub külaliste silme all ja seda on põnev vaadata
  • Kõik käib kiirelt-suudame 5 minuti jooksul küpsetada 5-20 inimesele ehk tunnis 60-240 inimesele.
  • Meie tainas on PÄRIS- alati samal päeval tehtud, värskest piirkondlikust kraamist: päris piim, päris munad, päris või.
  • Sa ei pea millegi pärast muretsema, sest me hoolime ja oleme proaktiivsed ning soovime Sind rõõmustada.

Kookeri peolaud

Soovid, et Sinu peolaud oleks lookas, eriline ja maitserõõmutäis ning saad ka ise seltskonnas viibida? Kooker korraldab ära! Vali peomenüü e- poest, tule ise järele või kasuta kullerit ning aseta peokraam lauale. Nii lihtne ongi. Paneme kaasa ka serveerimisnõud, ägeda lauakatte, temaatilise peosõnumi. Koogid saadame soojakastis-saate neid soojalt nautida terve peo vältel.

Kooker rändpanniga

Tuleme sinu sündmusele rändpanni ja kohvikuletiga. Sätime Kookeri kohviku just sinna, kuhu soovid: suurem tuba, terrass, varjualune, peotelk, piknikuplats. Ajame panni kuumaks ja hakkame küpsetama! Kohapealt vajame vaid elektrit (tavavool 4,2kw/h). Soovid pakkumust? Palun kirjuta info@kooker.ee, kus on pisut lisainfot: *millal ja kus sündmus toimub *millise sündmusega on tegu * kui palju on külalisi * kas lisaks Kookeri menüüle planeerid millegagi külalisi kostitada.<br /> Rändpanniga küllatuleku maksumus 30 külalisele (Harjumaa piires) jääb vahemikku 300-400€

Kooker pisitreileriga

Kui suurem seltskond külla tulemas, sõidame kohale ägeda pisitreileriga. Kruvime jalad maha, teeme luugi lahti, ajame panni soojaks ja pidu võib alata! Pisitreileriga küllatuleku tehnilisteks eeldusteks on autoga ligipääs küpsetuskohale, tugev pinnas ja elektriühendus. Pisitreileri teenust pakume seltskondadele alates 50 külalist ja enam. Maksumus Harjumaa kandis algab 500€.