Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

Kookeri kohvik Tallinnas Balti Jaama turul

Kooker tervitab teid nüüd ka Balti Jaama Turul!

1.märtsi hommikul oli Kookeri kahurvägi rivistatud Balti Jaama Turu tänavatoidu alal, värskelt valminud Kookeri kioski ees.  Kuumad pannid ja rõõmsad kookerid olid nüüd valmis külalisi võõrustama.  Magusmõnusa pannkoogilõhnaga meelitasime kiirelt kohale ka esimesed külalised, keda kookidega rõõmustada.

Suur rõõm on viibida selles kirju- mirju maitsete mekas. Siin leiab igal sammul midagi põnevat. Läbi erinevate korruste ja tänavate ootavad sind erisugused maitsed nii kodunt kui kaugemalt. Haara meelepärane kaasa või võta aega ja naudi imelisi maitseid keset sumisevat ja hullutava hõnguga miljööd. Siin leidub kõigile midagi.

Kooker on kohal täispika menüüga.  Me ei teinud endale mingisugust allahindlust ja põrutasime kohale sama menüüga nagu on Kadaka ja Kadrioru Kookeris. Seega saab ka Balti Jaama Kookerist kõiki soolaseid minipannkoooke, magusatest muidugi rääkimata ning kõrvale kõiki lisandeid, alates käsitsi valmistatud vaarika toormoosist ja lõpetades lapsi hullutava Nutellaga. Soolaste kookide kõrvale saab muidugi külaliste lemmikut: tilli- ja tšillikastet. Ka kõik teised soolased kastmed on esindatud.

Limpsikapp sai samuti priske, täidetud ikka hoolikalt villitud Kookeri limpsidega. Ei saa ju lubada, et mõni tähtis tegelane riiulilt võiks puududa. Esindatud on kõik 4 võrgutajat: õunalimps, jäätee, õuna-kurgilimps ning tippude tipp- rabarberilimps.

Kooker on avatud E-L 9-20 ja P 9-18.

Leave a Comment