Kadaka Kooker 5192 0709
Kadrioru Kooker 5192 0149

No products in the cart.

Kooker Tallinna vanalinna jõuluturul

Jõulumeeleolu- ja jõulusuhkruga minipannkoogid Tallinna Jõuluturult

Iga-aastane Tallinna Jõuluturu külastamine on paljudele inimestele tore traditsioon. Armsad perepildid uhkelt särava jõulupuu tasutal, soe joogi- ja söögipoolis ning armsad kioskid kauni käsitööga on justkui osa advendiajast.

Oleme ka meie alati kohal. Oleme kohal nii jõulude ajal kui ka suvel, isegi kevadel ja esimeste öökülmadega sügisel. Kookeri minipannkookide armas tänavakohvik asub otse Raekojahoone vasakpoolses tiivas. Seal oleme püsivalt enda armsaid külalisi kookidega rõõmustanud juba 2018 aasta detsembrikuust saadik. Nii on ka meil igal aastal detsembrikuu natukene erilisem.

Kes Jõuluturgu külastab, siis kindlasti ei jää me teile märkamatuks. Meie pisikeses kohvikus käib kibekiire küpsetamine ning pannkoogilõhn tervitab teid juba kaugelt.  Lisaks on meie külalistele hästi teada ka Kookeri legendaarsed joogid alates rabarberilimpsist ja kuumast šokolaadist kuni calvadoseni.

Kuum calvados on eriline Kookeri talvejook, mida valmistame ise. Õuna brändi, mõnusas balansis vürtsid ja tsitrus pakuvad maitserõõmu ning soojendust, mida püsikülalised ihkavad juba varasügisel. Tiba kaneeli peale, minipannkoogid näppu – miski ei tööta paremini, talvisel jalutuskäigul, kui selline kombo.

Kuum šokolaad on samuti jook, mis pikka tutvustust ei vaja. Teeme seda ise ja päris šokolaadist. Maitseb tõesti nii ehtsalt. Lisaks on jõulude ajal meil kasutusel jõulusuhkur. Seda peate kindlasti proovima! Külalised räägivad, et eriti hea pidi olema jõulusuhkru ja kondenspiima kombo. Proovige järele ja andke meile teada, kuidas meeldis. Ja nagu ikka- talvelimps on selle kombo kõrvale hea valik. Mõnusalt marjane ja tummine.

Kookeris oleme jõuludeks hästi valmistunud ning loodame, et pannkoogid Kookeri armsast majakesest saavad samuti osaks teie advendiaja Jõuluturu traditsioonist.

 

PS! Sellel aastal on Jõuluturg avatud kuni 02.01.2021.

 

Imeilusat lähenevat jõuluaega,

Teie Kookeri pere

VAATA MEIE VIDEOT JÕULUTURULT:

Kommenteeri